Obchodní podmínky

Nákup kreditu

Zákazníci, kteří chtějí využívat rezervační systém, se musí zaregistrovat (on-line na našich internetových stránkách nebo na recepci) - systém na uvedenou e-mailovou adresu pošle unikátní čtyřmístný PIN kód pomocí kterého se budete moci přihlásit do systému.

Pro možnost on-line rezervace jednotlivých cvičení (akcí) je nutné složit na recepci částku pro nakoupení kreditu. Zaregistrovaní klienti bez nakoupeného kreditu nemohou provádět rezervaci a riskují tak, že se na vybrané cvičení (akci) nedostanou.

Při složení částky od 1,- do 499,- Kč je zákazníkovi přičten kredit v kurzu 1:1 (tzn. 499,- Kč = 499 kreditů).

Při částce vyšší než 499,- Kč je připočten kredit v kurzu 1: 1,05 (tzn. 500,- Kč = 525 kreditů), klient tedy získává na všechna cvičení rezervovaná on-line automaticky 5% slevu!

Při částce vyšší než 799,- Kč je připočten kredit v kurzu 1: 1,1 (tzn. 800,- Kč = 880 kreditů), klient tedy získává na všechna cvičení rezervovaná on-line automaticky 10% slevu!

Při částce vyšší než 1099,- Kč je připočten kredit v kurzu 1: 1,05 (tzn. 1100,- Kč = 1265 kreditů), klient tedy získává na všechna cvičení rezervovaná on-line automaticky 15% slevu!

Zákazníci, kteří chtějí uplatňovat nárok na zvýhodněné ceny (seniorské apod.), se mohou zaregistrovat jako ostatní, jejich účet v rezervačním systému bude označen jako “zvýhodněná cena” na recepci "AEROFIT - aerobic&fitness" po předložení patřičného dokladu.

Platnost kreditu je 6 měsíců (půl roku) od posledního zakoupení kreditu. Zakoupený kredit nelze vrátit.

Rezervace

Zaregistrovaní klienti s nakoupeným kreditem si mohou jednotlivé hodiny rezervovat on-line, pouze však na vybranou akci dvě místa (po domluvě max. 4 místa).

Lze zajistit, aby na jeden účet bylo možné rezervovat až čtyři místa, potřebnou změnu účtu v rezervačním systému je nutné dohodnout na recepci.

Akci lze rezervovat bez nutnosti osobního či telefonického potvrzení dané rezervace.

Po rezervaci požadované akce vám systém automaticky pošle e-mail s potvrzením vaší rezervace.

Při zrušení jednotlivé akce provozovatelem budete o této změně informováni prostřednictvím e-mailu.

Rezervace přes online rezervační systém je považována za závaznou!

Danou rezervaci můžete zrušit (viz Storno podmínky) přes online rezervační systém, osobně na recepci "AEROFIT - aerobic&fitness" nebo telefonicky, nelze však e-mailem!

Storno podmínky

Rezervovanou akci můžete stornovat buď v rezervačním systému nebo na recepci "AEROFIT - aerobic&fitness": pokud svoji rezervaci zrušíte méně jak 24 hodin před začátkem akce, bud Vám automaticky odečtena cena za tuto akci v plné výši.

Pokud si akci zarezervujete nedopatřením, lze tuto akci bez jakékoliv sankce zrušit v intervalu 5 minut.

Dodatky

Při zneužití rezervačního systému si "AEROFIT - aerobic&fitness" vyhrazuje právo zrušit přístup do systému odebráním uživatelského jména a hesla.

"AEROFIT - aerobic&fitness" si vyhrazuje právo na pozdější změnu výše uvedených pravidel pro používání online rezervačního systému.

Klient svou registrací do rezervačního systému dává souhlas k zasílání elektronické pošty s informacemi o akcích "AEROFIT - aerobic&fitness" na e-mail uvedený při registraci.

Upozornění

Účastník cvičebních lekcí v "AEROFIT - aerobic&fitness", pod vedením kvalifikovaných instruktorů prohlašuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a že se cvičení účastní na vlastní odpovědnost a vlastní riziko.

Intenzitu cvičení si každý účastník přizpůsobí svým schopnostem a taktéž svému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Případné zdravotní omezení (nemoc, úraz, omezenou pohyblivost, těhotenství apod.) je účastník povinný konzultovat se svým lékařem a informovat o nich instruktora před začátkem činnosti (v případě, že ji lékař povolí). Instruktor nenese žádnou odpovědnost za případné zdravotní problémy vzniklé během lekce nebo po ní.

Osobám mladším 18-ti let je účast na lekcích dovolená jen v doprovodu a na odpovědnost rodiče nebo jiné dospělé osoby. Pohyb dětí v prostorech konání lekce je výlučně na odpovědnost rodiče nebo jiné dospělé osoby, která dítě na lekci doprovází.

Instruktor nenese žádnou odpovědnost za případné škody na zdraví a majetku způsobené dětmi bez dozoru. Taktéž za osobní věci odložené v šatně si zodpovídá účastník.

Účastník lekce je povinný dbát pokynů instruktora a vstupovat do prostorů ve vhodném sportovním oblečení a obuvi.

Účastník zaplacením vstupného na lekci vyjadřuje souhlas s výše uvedeným prohlášením.

© 2012-2017 AEROFIT TEPLICE. Rezervační systém TravelSoft Fitness 3.6.